Fundacja Uśmiechu

FAIL the browser should render some flash content, not this. Ufundowaliśmy 37 par specjalistycznych okularów dla dzieci członków Polskiego Związku Niewidomych oraz uczniów Ośrodka Szkolno Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabowidzącej w Lublinie. W ciągu 4 miesięcy 2016 roku przekazaliśmy ponad 3 tony odzieży używanej Bractwu Miłosierdzia im. Św. Brata Alberta w Lublinie i innym organizacjom pomocowym. Wsparliśmy również miedzy innymi. Ul Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2. 8222;POGODNY DOM.

OVERVIEW

This web site fundacjausmiechu.eu currently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have explored zero pages inside the site fundacjausmiechu.eu and found one website referring to fundacjausmiechu.eu.

FUNDACJAUSMIECHU.EU RANKINGS

This web site fundacjausmiechu.eu has seen variant amounts of traffic all through the year.
Traffic for fundacjausmiechu.eu

Traffic ranking (by month) for fundacjausmiechu.eu

Traffic ranking by day of the week for fundacjausmiechu.eu

Fundacja Uśmiechu

Smile Foundation was initiated by people sensitive to the needs of the youngest, with the cooperation and sincere commitment of the Office Mr. Our goal is to help ill and disabled children. Sincere smile of a child is a small moment of happiness, because our goal is to help sick children to live with a smile.

WHAT DOES FUNDACJAUSMIECHU.EU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjausmiechu.eu Mobile Screenshot of fundacjausmiechu.eu Tablet Screenshot of fundacjausmiechu.eu

FUNDACJAUSMIECHU.EU HOST

Our parsers detected that the main root page on fundacjausmiechu.eu took two thousand two hundred and ninety-three milliseconds to download. I could not observe a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
79.96.84.122

WEBSITE IMAGE

SERVER OS AND ENCODING

I revealed that this website is weilding the IdeaWebServer/v0.80 operating system.

DESCRIPTION

CONTENT

This web site fundacjausmiechu.eu states the following, "FAIL the browser should render some flash content, not this." We noticed that the website stated " Ufundowaliśmy 37 par specjalistycznych okularów dla dzieci członków Polskiego Związku Niewidomych oraz uczniów Ośrodka Szkolno Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Słabowidzącej w Lublinie." It also said " W ciągu 4 miesięcy 2016 roku przekazaliśmy ponad 3 tony odzieży używanej Bractwu Miłosierdzia im. Brata Alberta w Lublinie i innym organizacjom pomocowym. Ul Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2."

VIEW SIMILAR WEBSITES

Aktualności - Fundacja Universitatis Varsoviensis

Koncert Galowy z okazji 150 rocznicy urodzin Marszałka Józefa Piłsudskiego Naczelnika II Rzeczypospolitej Polskiej pod Honorowym Patronatem Jarosława Kaczyńskiego. Wsparcie finansowe ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Gala Jubileuszowa z okazji 60-lecia powstania Klubu Hybrydy. Pomoc studentom i organizacjom studenckim. Obserwatorium na górze Pop Iwan.

Apache2 Debian Default Page It works

This is the default welcome page used to test the correct operation of the Apache2 server after installation on Debian systems. If you can read this page, it means that the Apache HTTP server installed at this site is working properly. You should replace this file. Before continuing to operate your HTTP server. Refer to this for the full documentation. Documentation for the web server itself can be found by accessing the manual. Package was installed on this server.

Fundacja Varsaviana - Zagadki Warszawskie - Zwiedzanie Warszawy

Darowizny na rzecz Fundacji Varsaviana to prosty i bezpieczny sposób na wsparcie naszej działalności. 07 1050 1025 1000 0023 5577 3876. Wojenne Tajemnice - Werttrew Forum. NOWOŚĆ - Przelot nad zdobytym miastem.

Fundacja VOTUM

Przekazujemy do Państwa dyspozycji dwie wersje programu, wersję do pobrania na komputer z systemem windows oraz wersję on-line.